HİZMETLERİMİZ

Demir hurdası piyasada en fazla bulunan hurda çeşitidir. Demir hurdasını geri dönüşüme kazandırmak oldukça önemlidir.
Kenarda birikmiş demir hurdalarınızı paraya çevirmek için hemen bizi arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden hurda almaktayız. En güncel demir fiyatları ve en iyi fiyat üzerinden yerinde alım yapmaktayız.


Bakır hurdası fiyatları her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bakır hurdası en değerli madenler arasında yer almaktadır ve paraya çevrilmesi gereken hurdalar arasında en baştadır. Bunun nedeni ülkemizde ve dünyada her geçen gün bakır hurdasına olan ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması amacı ile bakır geri dönüşümüne hurdacı şirket olarak öncelik vermekteyiz. En iyi bakır fiyatları üzerinden bakır hurdası alımı yapmaktayız.

Alüminyum hurdası her ne kadar bakır hurdası kadar değerli bir hurda çeşiti olmasa da yine de iyi para getiren bir hurda çeşitidir. İstanbul bölgesinde bolca alüminyum profil satışı yapılmaktadır. Bunun nedeni alüminyum profilin oldukça kullanışlı bir malzeme olmasından kaynaklıdır. Alüminyuma en iyi fiyat veren nadir şirketler arasındayız ve alımlarımızı güncel alüminyum fiyatları üzerinden yapmaktayız.

Almakta olduğumuz diğer hurda çeşitleri: Krom hurdası, çelik hurdası,nikel hurdası, kobalt hurdası, ekovat  hudası, iş makinesi hurdası, sac hurdası, profil hurdası, fabrika hurdası ve diğer tüm hurda çeşitlerinin alımını yapmaktayız.